Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Współczesne wnętrze i klasyczny detal - nietypowe połączenie we wnętrzu biura wg projektu Goszczdesign

Współczesne wnętrze i klasyczny detal - nietypowe połączenie we wnętrzu biura wg projektu Goszczdesign GoszczDesign

Współczesno–klasyczne wnętrze warszawskiego biura zaprojektowane przez autorską pracownię Moniki Goszcz-Kłos, doskonale odnajduje się w świecie biznesu. Nietypowe połączenie stylów podkreśla charakter miejsca i profesjonalizm, a to najważniejsze, bo wizerunek firmy podstawą sukcesu!

 

Projektantka połączyła współczesny, minimalistyczny trend z elegancją klasycznych kształtów i materiałów. Już w holu, gdzie znajduje się recepcja z poczekalnią można zauważyć designerskie, nowoczesne białe sofy, projektu Jamiego Hayona, które konfrontują się z klasyczną geometrią parkietu i ścian. Dodatki w postaci neobarokowych, połyskujących kinkietów rozświetlają punktowo przestrzeń subtelnie tworząc kameralną atmosferę miejsca. Wiodące barwy wnętrza - biel i szarość nadają odpowiedni ton, są proste i eleganckie, co już sugeruje, iż standard usług jest tu na najwyższym poziomie. Ściany wykończone sztukaterią niczym w pałacu są główną ozdobą wnętrza - gzymsowe ramy i dekoracyjne listwy obiegają dynamicznie płaszczyzny ścian, przez co nadają mu rytm i charakter. Dzięki takim zabiegom odczuwa się przytulny klimat i oswojoną przestrzeń.

„Gra stylów” toczy się dalej we wnętrzu gabinetu, który jest doskonałym miejscem do spotkań z klientami. Klasyczną duszę tej przestrzeni reprezentują elementy wykończenia – czarne krzesła Moooi wykończone licznymi zdobieniami, okrągły lustrzany stół Arte Veneziana, a nad nim majestatyczny żyrandol Jamie Hayon czy też czarne biurko o miękkich, wijących liniach. Błyszczące powierzchnie odbijają światło sprawiając, że pomieszczenie staje się przestronniejsze, a ich zestawienie z matowym wykończeniem – zachowuje równowagę i spaja nietypową koncepcję w całość. Jednym z najbardziej widocznych elementów dekoracyjnych jest wzorzysty dywan projektu Marcela Wondersa marki Moooi, wypełniający powierzchnię pod biurkiem. Czarno-biała tkanina wycisza, wprowadza nastrój spokoju i podkreśla priorytetowe miejsce w tym wnętrzu.

Klasyka z nowoczesnością, rozmach z subtelnością oraz wygoda z funkcjonalnością – to elementy składające się na sukces we wnętrzu wg Goszczdesign.

Więcej: http://goszczdesign.com/projekty/warsaw-I/#.VAxHHMJ_uSo

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


Wizualizacja salonu z otwartą kuchnią

Wizualizacja salonu z otwartą kuchnią

Wizualizacja salonu z otwartą kuchnią
Wizualizacja mieszkania

Wizualizacja mieszkania

Wizualizacja mieszkania
Luksusowy apartament

Luksusowy apartament

Luksusowy apartament
Plan 3d mieszkania

Plan 3d mieszkania

Plan 3d mieszkania
szafa z siedziskiem

szafa z siedziskiem

szafa z siedziskiem

Pracownie proj. wnętrz
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY