Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gra w kolory

panele ścienne panele ścienne Fluffo

Barwa – wrażenie psychiczne wywoływane w mózgu zwierząt, gdy oko odbiera promieniowanie elektromagnetyczne z zakresu światła. Tyle o kolorach mówi Wikipedia.


Ale dla człowieka kolor to coś więcej niż promieniowanie elektromagnetyczne. Kolory budzą emocje, skojarzenia, wspomnienia. Uspokajają lub dodają siły. Stanowią również istotny aspekt w odbiorze miejsca. To one decydują o jego postrzeganiu i naszym samopoczuciu.  
W końcu decydują o  finalnym wyglądzie otoczenia.
Odpowiedni dobór kolorystyczny dopełnia przestrzeń, zmienia percepcję lub po prostu odświeża wnętrza.  Dla osób poszukujących inspiracji w projektowaniu wnętrz i wykorzystaniu koloru mamy gotową podpowiedź - Fluffo.

Efekt Wow

Wow! Tak reaguje każdy kto styka się z miękkimi panelami ściennymi Fluffo. 19 unikatowych kształtów, które stwarzają nieograniczone możliwości budowania przestrzeni. 52 kolory, wyselekcjonowane, przemyślane, dopracowane. Często nieoczywiste, niesztampowe.
Obok paneli Fluffo nie da się przejść od tak, po prostu. Je trzeba dotknąć!
Kolor w połączeniu z kształtem tworzy niebanalne przestrzenie, często od nowa je budując.

Jak cicho…

Fluffo to nie tylko kolor i kształt ale również walory użytkowe. Skutecznie pochłaniają dźwięk. Idealnie nadają się wszędzie tam, gdzie istotne jest wyciszenie pomieszczenia: biuro, sala konferencyjna, pokój odsłuchowy, sypialnia. To naprawdę działa!  


POZNAJ Fluffo, możliwości są nieograniczone!
Fluffo, fabryka miękkich ścian

www.fluffo.pl

Więcej od: Fluffo

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

InspiracjePracownie proj. wnętrz
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY