Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowości z ceramiki Fondovalle

Nowości z ceramiki Fondovalle Fot: Itex

Kolekcja INFINITO 2.0 wzbogaciła się o dwa nowe marmury: Sahara Noir i Lincoln. Sahara Noir wiernie odwzorowuje marmur Aziz, uważany za jeden z najbardziej eleganckich i szlachetnych marmurów. Ma całkowitą czarną powierzchnię, głębokie ścieżki w kolorze białym i pomarańczowo/brązowym o różnych rozmiarach – od kilku milimetrów do 2 centymetrów, żyłowania w ciepłej nucie, tworzące multigraficzną strukturę, która podkreśla oryginalną osobowość kamienia naturalnego i obecność bogatych osadów różnorodnych minerałów.

Natomiast grafika Lincolna, wiernie odzwierciedla pierwowzór tzn. oryginalny marmur z Kolorado. Lincoln ma bardzo współczesny charakter, dzięki cienkim, czarnym żyłkom, które odróżniają go od Marbletech White. Oba kamienie występują w dwóch strukturach powierzchni – glossy - połysk i matte - naturalna-satynowa gładź.

Formaty - wykończenia
160X320 grubość 6,5 mm i grubość 12mm – wykończenie glossy i matte 120x240, 120x120, 60x120 grubość 6,5 mm – wykończenie glossy i matte. Kolekcja INFINITO 2.0 posiada również obszerną paletę grafik – format 120x240 – 6 grafik, 120x120 12 grafik, natomiast format 60x120 posiada aż 24 grafiki.

Wśród nowości INFINITO 2.0, w formacie 160 x 320, znajdziemy także Marbletech Calacatta Bookmatch o dwóch lustrzanych grafikach A i B: grubość 6,5 i 12 mm, wykończenie glossy i matte. Oba marmury doskonale się ze sobą łączą, co zwiększa możliwość zastosowania, zarówno w obiektach mieszkalnych jak i komercyjnych.

Więcej informacji o ceramice FONDOVALLE: Itex

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


Luksusowy apartament

Luksusowy apartament

Luksusowy apartament
Plan 3d mieszkania

Plan 3d mieszkania

Plan 3d mieszkania
szafa z siedziskiem

szafa z siedziskiem

szafa z siedziskiem

Pracownie proj. wnętrz
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY