Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Projekt Kobieca elegancja z nagrodą w międzynarodowym konkursie European Property Awards!

Foto: Marcin Grabowiecki Foto: Marcin Grabowiecki Stylizacja: Eliza Mrozińska

Pracownia Architektoniczna MGN kolejny raz zdobyła nagrodę w międzynarodowym konkursie European Property Awards! Tym razem doceniony został projekt Kobieca elegancja.
European Property Awards jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów, w którym przyznawane nagrody są profesjonalistom związanym z branżą wnętrzarską oraz nieruchomościami.

Ponad 80 niezależnych ekspertów związanych z branżą oceniało projekty, jakość, innowacyjność, oryginalność. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 2 grudnia 2021 podczas uroczystej gali European Property Adwords.

Nagrody przyznawane są już po raz 28. i obejmują ponad 45 różnych kategorii mieszkaniowych i komercyjnych. Regionalne eliminacje odbywają się w Arabii, Europie, Afryce, Kanadzie, Ameryce Środkowej i Południowej, na Karaibach, w USA, Wielkiej Brytanii oraz Azji i Pacyfiku. Najlepsi zwycięzcy w każdym regionie są automatycznie zgłaszani do ogólnej nagrody międzynarodowej.
Projekt wnętrza Kobieca elegancja otrzymała nagrodę w kategorii Residential Interior Apartment for Poland.

Nagrodzony projekt to mieszkanie o powierzchni 120 m2 znajdujące się na jednym z nowych osiedli w Warszawie. Zaprojektowane wnętrze to elegancka aranżacja o ponadczasowej urodzie, która nigdy się nie znudzi i zawsze będzie wyglądać modnie. Utrzymane w neutralnych barwach i pozbawione wyrazistych wzorów, a mimo to niezwykle urozmaicone. Takie wrażenie wywołuje przede wszystkim przemyślany dobór elementów wyposażenia, różniących się niuansami kolorystycznymi, fakturami i stopniem połyskliwości powierzchni. Tutaj nie ma nic przypadkowego – wszystkie elementy wystroju są do siebie idealnie dopasowane, tworząc razem harmonijną całość. Aranżacja jest spokojna, ale daleka od monotonii i mimo że utrzymana w neutralnej kolorystyce, bardzo ciekawa i urozmaicona.

Foto: Marcin Grabowiecki
Stylizacja: Eliza Mrozińska

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


Mieszkanie 3d

Mieszkanie 3d

Mieszkanie 3d
Plan 3d mieszkania w bliźniaku

Plan 3d mieszkania w bliźniaku

Plan 3d mieszkania w bliźniaku
Plan 3d mieszkania

Plan 3d mieszkania

Plan 3d mieszkania
Wnętrze domku letniskowego

Wnętrze domku letniskowego

Wnętrze domku letniskowego

Pracownie proj. wnętrz
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY