Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Smaczny kolor toffee

kostka Superbruk kostka Superbruk Fot: Superbruk

Piękna, jesienna pogoda sprzyja przydomowym porządkom. Jest to ostatni moment na utwardzenie nawierzchni naszych podjazdów przed zimą, która zbliża się wielkimi krokami.  

 

Wybierając materiał na nawierzchnię należy pamiętać nie tylko o grubości elementów czy ich kształcie ale również o kolorze. Warto zdecydować się na barwę, która w szczególny sposób wpłynie na walory estetyczne naszego podwórka komponując się z otoczeniem, elewacją domu, ogrodzeniem czy dachem.
 
Firma ABW Superbruk proponuje piękne i różnorodne kolory kostek. Oprócz standardowych: grafitowych, czerwonych, brązowych, wprowadziła do oferty rozmaite melanże. Zebra, barwa jesieni, sahara czy lawa cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Superbruk oferuje również wiele „smacznych”, inspirujących kolorów takich jak latte czy toffee. Dziś chcemy zwrócić szczególną uwagę na toffee.

Kolor toffee jest połączeniem brązu, beżu i delikatnej rudości. Efekt jaki nadaje nawierzchniom, różni się w zależności od wielkości elementów. Na większych kształtach (Linear lub Roma) prezentuje się solidnie tworząc eleganckie, szlachetne powierzchnie. Na mniejszych elementach (Mozaik) wygląda bardziej figlarnie i mozaikowo.  

Kolor toffee dostępny jest na kształtach Super Roma, Roma antykowana, Linear oraz Super Mozaik.

Zasmakuj w barwach Swojego podwórka i zajrzyj na stronę www.

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

InspiracjeFirmy ogrodnicze
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY