Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tract, Mattone, Qubo - wyjątkowe nowości z kolekcji Libet Antico

Tract, Mattone, Qubo - wyjątkowe nowości z kolekcji Libet Antico Fot: Libet

Klasyczne oraz rustykalne aranżacje ogrodowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Dzięki wyjątkowym produktom z kolekcji Libet Decco Antico mamy do dyspozycji szerokie możliwości kształtowania oryginalnych kompozycji przy pomocy postarzanych kostek brukowych. Sięgając po tegoroczne nowości  - Tract, Mattone czy Qubo - bez trudu stworzymy klimatyczny zakątek w swoim ogrodzie.

Produkty z kolekcji Libet Decco Antico stanowią świetną alternatywę dla drogiego kamienia naturalnego i cegły klinkierowej. Bogata oferta różnorodnych wzorów, rozmiarów i kolorów pozwala bez trudu dopasować produkty do zaplanowanej aranżacji, zwłaszcza, że firma Libet poszerzyła kolekcję o kolejne propozycje. Postarzane materiały nawierzchniowe,  w których efekt mijających lat został uzyskany dzięki wyjątkowej fakturze kostek nadawanej w trakcie specjalnego procesu obróbki, sprawią, że będziemy w stanie przenieść do własnego ogrodu wyjątkowy klimat urokliwych, wybrukowanych uliczek starego miasta czy reprezentacyjnych alei w parkach otaczających zabytkowe budynki. Libet Decco Antico to idealna propozycja dla miłośników klasycznych i rustykalnych rozwiązań.

Inspiracją do stworzenia nowej kostki Mattone była stara cegła. Nawierzchnie ogrodowe z tego, tradycyjnego materiału tworzą wrażenie solidności i dodają otoczeniu przytulnego charakteru, a ich kolor wspaniale komponuje się z roślinnością. Aby osiągnąć podobny efekt, kostce Mattone nadano ceglastą barwę i kształt prostokąta o wymiarach 30 x 10 cm. Dzięki grubości 8 mm, produkt ten może być stosowany nie tylko na chodnikach czy ścieżkach, lecz także na podjazdach dla ruchu ciężkiego do 11,5 t (przy wykonaniu odpowiedniej podbudowy). Kolor ceglasty odnajdziemy też w drugiej nowości z kolekcji Libet Decco Antico, czyli systemie kostek Tract, które dodatkowo występują w odcieniu bazaltowego grafitu i piaskowo-beżowym. W tym wypadku komplementarność 6 elementów pozwala na swobodne tworzenie różnorodnych układów. Niebanalne wzory można również uzyskać, układając nawierzchnię z kostki Qubo – trzeciej nowości wśród materiałów postarzanych. Niewielki format (10 x 10 cm), dwa kontrastowe kolory i odrobina fantazji to przepis na wyjątkowo oryginalne rozwiązania.

Bez względu na to, który kolor i format wybierzemy, nawierzchnie z postarzanych kostek brukowych będą wyglądały stylowo i niepowtarzalnie. Ich pięknem będzie można cieszyć się przez długie lata, gdyż wszystkie produkty z tej kolekcji, mimo zamierzonego wrażenia zużycia powierzchni, charakteryzują się najwyższą jakością.

Więcej od: Libet

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

InspiracjeFirmy ogrodnicze
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY